poniedziałek, 13 stycznia 2014

Disco

Jakiś czas temu na blogu B for Beautiful Nails' przeczytałam o folii transferowej i po wygooglowaniu jej, moim oczom ukazały się cudowne, mieniące się różnymi kolorami paznokcie. Jako że „sroczką” jestem, folie niedługo potem zamówiłam (kilka kolorów, więc ten temat jeszcze się pojawi).
srebrna colour alike paznokcie nailart manicure


Samo użycie folii wg mnie jest łatwe, wystarczy tylko odpowiednio rozmieścić na paznokciu specjalny klej. Dzisiaj zobaczycie pierwszą folię. Jest ona srebrna i mieni się różnokolorowymi małymi kwadracikami (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Jako bazy użyłam typografii  w kolorze J, mieniącej się na niebiesko-zielono-fioletowo. Dla niewtajemniczonych dodam, że typografia podczas wysychania pachnie jakoś tak brzoskwiniowo (zauważyłam że holosie od colour alike mają tak samo). Sposób przyklejenia folii zależy od naszego widzimisię a mi najbardziej podoba się jej nierównomierne rozmieszczenie. Niestety po nalożeniu Seche Vite folia lekko się zmarszczyła. Może znacie inne top coaty, które nie psują efektu?
srebrna colour alike paznokcie nailart manicure

typografia folia transferowa granatowy nails mani

srebrna colour alike paznokcie nailart manicure

srebrna colour alike paznokcie nailart manicure


Pomimo lekkiego pomarszczenia folii nadal uważam, że wygląda świetnie, szczególnie gdy wybieramy się na jakąś imprezę :) A co wy o niej myślicie?

2 komentarze:

  1. Ale super wygląda, jestem ciekawa co by było po zmatowieniu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Próbowałam matowić i efekt był średni, jednak połysk przy tego typu folii musi być;) Ale co kto woli.

      Usuń